KOUZELNÁ KAPPADOKIE - AKCE SENIOR 50+

1 last minute termín
od 9 490 Kč

KOUZELNÁ KAPPADOKIE - AKCE SENIOR 50+

Polopenze

Letecky

Caligo

328 last minute termínů
od 10 290 Kč

Caligo

Snídaně, Polopenze

Letecky

Cats Garden

36 last minute termínů
od 10 389 Kč

Cats Garden

4 druhy stravy

Letecky

Orientální Istanbul

2 last minute termíny
od 10 590 Kč

Orientální Istanbul

Snídaně

Letecky

Cimen

164 last minute termínů
od 10 990 Kč

Cimen

Polopenze

Letecky

Grand Uysal

164 last minute termínů
od 11 290 Kč

Grand Uysal

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Turecko Egejská Riviéra Turecká Riviéra Turecko poznávací Alanya

Letoviska ve středisku Alanya Avsallar Incekum Kleopatřina pláž Konakli Mahmutlar Oba Okurcalar

Kompletní nabídka s německou ck Turecko Egejská riviéra Turecká riviéra Alanya

Letoviska ve středisku Alanya s německou ck Avsallar Incekum Kleopatřina pláž Konakli Mahmutlar Oba Okurcalar

Německé cestovní kanceláře

Turecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

animační programy pro děti v češtině, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Turecko je historickým mostem mezi východem a západem. Dělí se na evropskou a asijskou část, které jsou od sebe odděleny Bosporskou úžinou, která rozděluje na dvě části také Istanbul. Turecko oplývá množstvím starobylých měst, historickými lokalitami a mešitami. Turecko bylo také obdarováno nádhernou přírodou. Pramení zde řeky Eufrat, Tigris a Arat. Je zde nejvyšší turecká hora Ararat (5165m), vápencové Pamukkale a skalní města v Kappadokii. K typické atmosféře patří i muezzin, který pětkrát denně svolává věřící k modlitbám.

Turecko - dovolená

Na rivieře jsou nádherné písčité a oblázkové pláže, které se táhnou podél 3000m vysokého pohoří Taurus, v délce 300 km. Koupejte se, sluňte se, sportujte. Nabízí se vodní i plážové aktivity, lety na padáku, lodní výlety atd... Vyberte si některý z nabízených fakultativních výletů. Z historických zajímavostí můžeme jmenovat například Efes, Istanbul, velké množství mešit, historická centra města Alanya, hippodrom či množství muzeí po celém Turecku. Ze zajímavostí přírodních můžeme jmenovat například nejvyšší horu Ararat, unikátní terasy Pamukkale, různé vodopády či velké množství národních parků.

Turecko - dovolená s dětmi

Děti zde najdou dětské kluby, herny, dětská hřiště, aquapark se skluzavkami. Pro ty větší a dospělé jsou zde populární adrenalinové výlety (rafting, canyonig, džípy, čtyřkolky). Nudit se určitě nebudete. Večer si zajděte do nějaké restaurace či baru a den zakončete tancem a skleničkou raki.

Turecko - ubytování a strava

Záleží na Vás, jaké chcete ubytování.V klidu, nebo v rušné části některého letoviska. Přímo na pláži, nebo pár metrů dál. Všechny hotely jsou vybaveny k vaší spokojenosti.Turecká kuchyně je chutná, čerstvá a rozmanitá. Patří k ní čerstvé ryby, zelenina, jehněčí či kuřecí maso a smetanový jogurt. K pití různé čaje a samozřejmě nealko nápoje. Každopádně vyzkoušejte sladké turecké deserty, tureckou kávu a po večeři skleničku zdejší raki.

Turecko - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo a termín a navštivte nás. Zarezervujeme pro Vás pobyt v Turecku. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, výrazné slevy pro děti a seniory. Ochotně pro Vás najdeme slevu, která je určena právě Vám.

dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko
dovolena - 2019 - Turecko