Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach


5 last minute termínů
od 990 Kč

Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach

Bez stravy

Autobusem

Gotthardt

14 last minute termínů
od 1 963 Kč

Gotthardt

Bez stravy

Vlastní doprava

Penzion Christa


364 last minute termínů
od 2 630 Kč

Penzion Christa

Snídaně

Vlastní doprava

Unterwirth

51 last minute termínů
od 3 230 Kč

Unterwirth

Polopenze

Vlastní doprava

No Name Dachstein West

3 last minute termíny
od 6 890 Kč

No Name Dachstein West

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Rakousko Rakousko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Rakousko - německé cestovní kanceláře

Naše tipy

Nejlepší TOP hotely, Ubytování, Rakouské alpy, Lyžování, Skipasy zdarma, Hory - autobusová doprava, Poznávací zájezdy

Rakousko Majestátní horské hřebeny a náhorní plošiny, sytě zelené lesy a teplá jezera s průzračně čistou vodou a slunečními paprsky zalitá jezera na úpatí vysokohorských štítů s nabídkou windsurfingu, kitesurfingu, potápění, jízdy na plachetnicích či oblíbených šlapadlech zde najdete v přehledné blízkosti. A všude můžete trávit léto nejen koupáním, ale tím pádem i ve znamení vodních sportů.

Rakousko - dovolená

Ať už se rozhodnete proniknout do fascinujícího světa hor po svých nebo se tam pohodlně vyvézt lanovkou, nezapomenutelné zážitky z přírody jsou zde pro každého, nezávisle na věku či kondici. Jinde v Evropě jen stěží najdete tolik rozmanitých druhů krajiny soustředěných na tak semknutém prostoru.

Rakousko - dovolená s dětmi

„Letní“ Alpy mají pro Vás nachystáno dostatek argumentů pro prožití skutečně pestré aktivní dovolené. Cyklisty očekávají tisíce kilometrů perfektně značených cyklostezek, trasy pro trekingová, silniční i horská kola. Stoupat na horském kole do závratných výšek, sáhnout si až na dno svých sil a zastavit se až na vrcholu - takové mohou být v Rakousku prázdniny na horském kole. A nejen to. V Rakousku se můžete pokochat i něčím jiným. Je zde na př. Vídeň, vídeňské galerie či koncertní síně, případně Salcburk, rodiště Wolfganga Amadea Mozarta, zámek Schönbrunn, termální koupání v Laa Thaya, vinařská turistika, vánoční trhy. A „zimní“ Alpy - báječná lyžovačka na sjezdovkách všech náročností, či běžeckých tratí.

Rakousko - ubytování a strava

Ubytování v hotelech a penzionech velmi dobře vybavených, s možností doplňkového sportovního vyžití, či welnes.Co se týče zdejší kuchyně je Rakousko opravdový ráj pro labužníky. Rakouská kuchyně se příliš neliší od kuchyně české, i když jisté rozdíly tu jsou. Jí se hodně maso, párky a klobásy, brambory, knedlíky, polévky a pokrmy z mouky. Co se týká zákusků jsou pro Vídeň typické hned dva a to štrůdl a sachrdort. Na zapití pivo, různé střiky, limonády, káva.

Rakousko - zájezdy se slevou

Vydejte se na dovolenou do Rakouska! Neotálejte a navštivte nás.Velmi rádi a ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme některou z možných slev.