Kompletní nabídka Isla Margarita Isla Margarita poznávací

Německé cestovní kanceláře

Isla Margarita - německé cestovní kanceláře

Ostrov Isla Margarita – Markétin ostrov v Karibském moři kdysi objevil Kryštof Kolumbus. Ostrov je brána k dalším kouzlům Venezuely, do delty Orinoka s jeho jedinečným biotopem, na pláně Canaimy s impozantními stolovými horami „tepuis“ a mohutnými vodopády, z nichž úchvatný, nejvyšší na světě Andělský vodopád - Salto Angel padá z výšky takřka jednoho kilometru. Nachází se v jižní části Karibského moře a je součástí Malých Antil. Spolu s přilehlými ostrůvky Coche a Cubagua tvoří jednu z republik státu Venezuela, zvanou Nová Esparta.

Isla Margarita - dovolená

Isla Margarita nabízí ideální možnost odpočinkové dovolené a seznámení s neopakovatelnou tropickou přírodou Karibiku a Latinské Ameriky. Playa El Agua - nejznámější pláž a prázdninové středisko na ostrově. Leží na severovýchodním pobřeží a představuje ji necelých 5 kilometrů jemného písku. Playa El Tirano - leží na sever od hlavního města ostrova – Porlamaru s nákupními i zábavními možnostmi. Několik set metrů od pláže se nachází největší vodní zábavní park na ostrově. Playa Puerto Cruz - jemný písek pláže a areály hotelů jsou lemovány příkře se zdvihajícími kopci, které tvoří velmi působivou scenérii. Příjemná je i blízkost městečka Juan Griego, které nabízí příjemné procházky i posezení v místních tavernách. El Yague a Isla Coche Pravý karibský ráj se širokou pláží z bělostného písku a lazurovými vodami Karibiku. Projížďka katamaránem je příjemným zpestřením odpočinkové dovolené. Na protilehlé pláži El Yaque (20 minut rychlým člunem) je jedno z nejoblíbenějších míst surfařů a kite-surfařů v celém Karibiku.

Isla Margarita - dovolená s dětmi

V průběhu Vašeho pobytu je pro Vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. Potápění a šnorchlování, Jeep Safari, plavání s delfíny, národní park Los Roques, nebo národní park Canaima, atd... Vyberte si některou z nabídek, budete vzpomínat na společné zážitky. Zajeďte si i do hlavního města Porlamaru a využijte výhodných bezcelních nákupů.

Isla Margarita - ubytování a strava

Ubytování v nižších a menších hotelech s ochotným personálem. Strava je velmi chutná. Skládá se z ryb, mořských měkýšů, hovězího masa, rýže, fazolí, smažených banánů. Z nápojů je to pivo, džusy z různého ovoce a silné, dobré espresso.

Isla Margarita - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou na Isla Margaritě? Navštivte nás a my Vám dovolenou zajistíme a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.